• Вік: 34 роки
  • Громадянство: Нідерланди

Біографія

Нідерландський футболіст ефіопського походження.

Юссуф Херсі почав свою футбольну кар’єру в юнацькій команді «СКД’83», потім Юссуф виступав за молодіжну команду клубу «Гоу Ехед Іглс». Пізніше Херсі потрапив у футбольну академію амстердамського «Аякса». Дебют Юссуфа за основну команду клубу відбувся 26 листопада 2000 року, Херсі вийшов на заміну замість Арона Вінтера на 46 хвилині матчу проти «Утрехта», який завершився поразкою «Аяксу» з рахунком 2:1. Всього в чемпіонаті Нідерландів 2000/2001 Херсі зіграв 9 матчів за «Аякс». Після закінчення сезону Юссуф перейшов на правах оренди в клуб «НАК Бреда». У новому клубі Юссуф отримав місце в основному складі, в сезоні 2001/2002 Херсі за «НАК» зіграв 33 матчі і забив 3 м’ячі, а його клуб за підсумками сезону посів 6 місце в чемпіонаті.

У 2002 році Херсі знову був відданий в оренду, на цей раз в клуб «НЕК», його дебют відбувся 18 серпня 2002 року в матчі проти «Феєноорда», Юссуф відіграв весь матч, а його команда програла з рахунком 2:0. Свій перший м’яч за «НЕК» Юссуф забив 15 вересня 2002 року в матчі проти «Пологи», але це не допомогло його клубу уникнути поразки з рахунком 4:2. Всього в сезоні 2002/2003 Херсі зіграв за «НЕК» 30 матчів, в яких забив 9 м’ячів. Всього в «НЕКе» Юссуф провів два сезони («НЕК» після одного року оренди продовжила термін перебування Юссуфа), відігравши за цей час 61 матч і забив 19 м’ячів, після закінчення сезону 2003/2004, в якому «НЕК» посів 14 місце, Херсі залишив клуб і повернувся в «Аякс»,з яким у Херсі був контракт до 30 червня 2005 року.

У 2004 році Юссуф перейшов «Херенвен», сума угоди між «Аяксом» та «Херенвеном» не розголошувалася. Дебют Херсі за «Херенвен» відбувся 14 серпня 2004 року в матчі проти «АЗ», який завершився внічию 1:1. За п’ять місяців у «Херенвені» Юссуф провів 9 матчів і після відкриття зимового трансферного вікна перейшов в «Вітесс». Дебют за «Вітесс» відбувся 23 січня 2005 року в матчі проти «Феєноорда», Херсі відіграв весь матч, а його клуб завдяки дублю Ігора Глушчевича добився перемоги з рахунком 2:1. Свій перший м’яч за «Вітесс» Юссуф забив 6 лютого 2005 року в матчі проти «Пологи», Херсі відзначився на 23 хвилині матчу, який завершився перемогою «Вітесс» з рахунком 3:0. Всього в сезоні 2005/2006 Херсі зіграв 17 матчів і забив 1 м’яч. Сезон 2006/2007 видався для Херсі одним з кращим, Юссуф в 25 матчах забив 10 м’ячів, а його клуб за підсумками сезону посів 12 місце.

У 2007 році Херсі підписав контракт до 2010 року з клубом «Твенте». Дебют Юссуфа відбувся 18 серпня 2007 року в матчі проти «Ексцельсіор», Херсі вийшов на заміну в кінцівці матчу і відіграв 12 хвилин, а його клуб переміг з рахунком 2:0. Всього Юссуф в сезоні 2007/2008 провів за «Твенте» провів 25 матчів і забив 7 м’ячів.

Юссуф народився в Ефіопії, але вважав за краще виступати за збірну Нідерландів. Херсі вже виступав за молодіжну збірну Нідерландів у 2001 році на молодіжному чемпіонаті світу.