• Вік: 28 років
  • Місце народження: Платтсбург, Нью-Йорк, США
  • Громадянство: США

Біографія

Стартом до великих перемог стала участь і наступні перемоги в юнацьких Чемпіонатах в 2009 році. Так, Бисимейер став третім в супергигантском слаломі в Panorama NorAm, шостим в гонках FIS рівня. За офіційними результатами Чемпіонату в Nature Valley в березні 2009 року Томас Бисимейер став другим у слаломі серед юніорів та п’ятим в комбінації.

Томас Бисимейер народився в 1989 році в Платтсбурге, штат Нью-Йорк. Вперше на лижі Томас став у три роки, а в сім років вже приєднався до знаменитої американської спортивно-освітній програмі New York Ski Education Foundation. Тоді-то для Бисимейера і почалися справжні тренування. У 12-річному віці Томас, натхненний катанням великого гірськолижника Томаса Вонна (нинішнього чоловіка і тренера знаменитої горнолыжницы Ліндсей Вонн), поставив собі дуже сміливу і складну мету потрапити у національну збірну Сполучених Штатів. Його відрізните

льными рисами в стилі катання стали незвичайна різкість і поривчастість під час спуску.

У німецькому Гарміш-Партенкірхені він став 11-м в швидкісному спуску і посів 14-ту позицію в гігантському слаломі. До речі, саме після цього чемпіонату Бисимейер і вирушив на Аляску – взяти участь у Кубку світу в Nature Valley (Alpine Championships at Alyeska, AK). Молодому спортсмену було дуже приємно і почесно брати участь у цьому турнірі, в якому взяли участь вже прославлений Ендрю Вейбрехт, Ерік Фішер та інші спортсмени, залишають американську олімпійську збірну. Підсумком цього змагання став шостий результат у DH. До речі, він відстав тоді трохи більше, ніж на секунду від Марка Саллівана, переможця і члена олімпійської збірної команди США.Отже, головна увага до спортсмену було залучено після юнацького Чемпіонату світу, який і є дуже хорошим плацдармом для талановитих новачків.

Крім гірських лиж в зону спортивних інтересів Томаса входять такі види спорту, як бейсбол, футбол і теніс. З інших захоплень молодого спортсмена – музика, Томас любить слухати в плеєрі ‘Red Hot Chili Peppers’. Відомо, що сестра Томаса, Ліллі, вивчає юриспруденцію в CUNY Law в Нью-Йорку. Батько його, Боб Бисимейер, зайнятий у бізнесі, мати працює у страховій компанії в Лейк-Плесіді.