• Вік: 41 рік
  • Місце народження: Кінгстон, США
  • Громадянство: Канада

Біографія

У 2008 році Уітфілд взяв участь у своїй третій олімпіаді. На цей раз він виграв срібну медаль. З часом 1:48:58 він поступився німецькому золотому медалістові. Непогано він показав себе і на біговій доріжці. Завдяки лідерським якостям і прагненню до перемоги спортсмен став володарем цієї довгоочікуваної олімпійської нагороди.

Саймон Уітфілд народився 16 травня 1975 року в Кінгстоні, Канада. Він є професійним канадським спортсменом, виступаючим в такій категорії як тріатлон.

Саймон з юних років займався спортом. Особливо його приваблював футбол. Він був одним з кращих гравців шкільної команди. Вже тоді він мріяв про великий спорт і хотів стати видатним футболістом. Але з часом цей вид спорту перестало його цікавити, він почав отримувати більше хороших результатів у таких категоріях як біг, плавання і велогонки.

Саймон Уітфілд почав займатися тріатлоном з 11 років. Одного разу сімейство Уітфілд вирішило організувати невеликий дружній чемпіонат. На подив усім юний Саймон обігнав всіх і виграв дані змагання. З цього момент було прийнято рішення віддати хлопчика в спортивну секцію тріатлону.

У 15 років він дебютував на міжнародних змаганнях. У 2000 році він взяв участь на Олімпійських іграх у Сіднеї. Там він отримав свою першу золоту медаль у категорії тріатлон. Дані змагання стали одним з найбільш захоплюючих подій в кар’єрі починаючого спортсмена. Незважаючи на відсутність досвіду і юний вік він здобув незаперечну перемогу,вразивши всіх своїми фізичними якостями і професійними навичками. Саймон стрімко увірвався на арену світового тріатлону.

У 2002 році на Іграх Співдружності проходять в Англії, він знову отримав золото.

У 2004 році Саймон Уітфілд взяв участь у Олімпійках іграх в Афінах. На цей раз він посів лише 11 місце. Незважаючи на таку поразку спортсмен продовжив посилено тренуватися. Його головною метою у спортивній кар’єрі було знову взяти участь в олімпіаді та завоювати призове місце.

Саймон Уітфілд має подвійне громадянство. Він є громадянином Канади та Австралії. На даний момент він проживає у своїй шикарній резиденції на острові Селт Спрінг. У вільний від тренувань час Саймон Уітфілд обожнює грати у відеоігри. Особливо він захоплюється спортивними симуляторами, зокрема хокеєм.