• Вік: 38 років
  • Місце народження: Карвин, Чехія
  • Громадянство: Чехія Сторінки:

Біографія

Талановитий спортсмен, багаторазовий учасник найпрестижніших першостей і змагань. Його профілюючий вид спорту – теніс. Радек виступає під прапорами національної тенісної збірної Чехії. Всього за свою професійну кар’єру Штепанек завоював кілька титулів в одиночному розряді, а також виграв безліч змагань у парному розряді. У себе на батьківщині Радека вважають одним з найталановитіших спортсменів.

Радек Штепанек народився 27-го листопада 1978-го року в містечку під назвою Карвине, в Чехословаччині. Він з дитинства захоплювався тенісом і тренувався під керівництвом досвідчених фахівців.

Незабаром Радек досяг успіхів і став справжнім тенісистом. Спортсмен блискуче виступав на самих різних юніорських першостях, — як у рамках міських змагань, так і на загальнонаціональних стартах.

У 1996-му році відбулася одна з визначальних подій в житті спорт

зміна. Тоді він вперше виступив у якості справжнього професіонала.

Штепанек неодноразово удостоювався престижних призів і радував власних шанувальників чудовою грою. Експерти стверджували, що Радек стане одним з найкращих чеських спортсменів. Їх передбачення збулися, і дуже скоро Радек дійсно виділився із загальної маси колег.

У 2002-му році Штепанек посилив власну підготовку і зосередився на одиночному розряді, де також домігся великого обсяг

про прогресу. Вершина кар’єри чеха – 2006-ий рік. Саме тоді спортсмен зайняв досить-таки престижне — восьме місце в рейтингу ATP. Це вважалося відмінним досягненням.

У тому ж сезоні Штепанек у важкій боротьбі завоював свій перший титул в одиночному розряді. Це визначальна подія сталася на кортах Роттердама. Наступну перемогу Радек здобув через рік на турнірі в Лос-Анджелесі, який проходив на покритті типу хард. Тоді у фінальному поєдинку теннисистодержал перемогу над відомим спортсменом Джеймсом Блейком.

В сезоні 2008-ого року чеський спортсмен виступав непогано, однак, на жаль, без значних перемог на турнірах. Тенісист кілька разів потрапляв у чвертьфінали та півфінали.

Особливої уваги заслужили його впевнені матчі, проведені на турнірах Великого Шолома. На Відкритому Чемпіонаті Франції Штепанек дійшов до четвертого кола змагань, що також стало показовим для чеха.