Aleksey Sysoev

• Громадянство: Росія

Біографія

Знаменитий російський спортсмен, легкоатлет здатен, володар безлічі гідних нагород, олімпієць. Його профілюючий вид спорту – багатоборство. У серпні 2008-го року спортсмен взяв участь у Літніх Олімпійських Іграх, які проводилися у столиці Китаю – Пекіні.

Олексій Сисоєв народився в Росії і в даний час проживає і тренується в Волгограді. Його захоплення спортом почалося в глибокому дитинстві, коли майбутній олімпієць із задоволенням і великим інтересом спостерігав за спортивними змаганнями. Особливо його цікавило багатоборстві. Даний вид спорту завжди здавався Олексію гранично повноцінним, різноманітним і надзвичайно мужнім.

З моменту, коли спортсмен став серйозно тренуватися, його життя круто змінилася. Досвідчені наставники Олексія чудово підготували спортсмена до змагань будь-якого рівня — в тому числі міжнародного класу.

31-го серпня 2007-го року Олексій Сисоєв взяв участь у Чемпіонаті Світу, який проходив в Осаці. Спортсмен чудово виступив і продемонстрував відмінні результати. Він виграв власний забіг у десятиборстві, а в бігу на чотириста метрів показав результат 48.42.

Наступний рік – 2008-ий став для Олексія Сисоєва важливим і надзвичайно відповідальним. Легкоатлет взяв участь у передолімпійської кваліфікації і відзначився, завоювавши почесне місце.

У підсумку – Олексій опинився в складі російської олімпійської збірної команди і відправився на Олімпіаду в Пекін.

Настільки елітні змагання стали для спортсмена і радісними, і – одночасно – не дуже. Справа в тому, що спочатку легкоатлет чудово змагався (відмінно пробіг стометрівку, добре стрибнув у довжину, непогано штовхнув ядро і т. д.).

Він міг би продовжити олімпійські змагання, однак йому перешкодила фатальна випадковість. Стартувавши на забігу з бар’єрами (на дистанції 110 метрів) легкоатлет Олексій Сисоєв зашкутильгав. Він отримав травму, яка обернулася великим розладом спортсмена (з-за сильного болю Олексій не зміг продовжити змагання і завбачливо зійшов з дистанції).

Незважаючи на настільки несподіване завершення участі легкоатлета Олексія Сисоєва в олімпійському турнірі, він не має наміру розслаблятися. Насамперед – після цілковитого одужання – легкоатлет планує продовжити посилені тренування, щоб в найближчому майбутньому знову досягти значних спортивних висот.