• Оригінальне ім’я: Кума Эльхаджи Бабакар
  • Original name: Khouma Elhadji Babacar

Біографія

Сенегальський футболіст, нападник італійського клубу «Фіорентина».

Бабакар почав свою кар’єру у футбольній академії клубу «Рель» у своєму рідному місті Тіес. У 2007 році Кума переїхав в Італію, приєднавшись до клубу «Пескара». Через рік молодого нападника придбала «Фіорентина». У грудні 2009 року він почав тренуватися з основнойкомандой. Бабакар дебютував за основу в матчі 1/8 фіналу Кубка Італії проти «К’єво». У першому ж своєму матчі він зумів відзначитися, зробивши рахунок 2:2. А коли Адріан Муту забив переможний третій гол, Бабакар був замінений на свого товариша по молодіжній команді Федеріко Карраро. У Серії А Бабакар дебютував у матчі з «Лаціо» в 26-му турі, замінивши на 58-ій хвилині Маріо Болатті. У своєму другому матчі в Серії А Бабакар вийшов на 57-ій хвилині, і вже через три хвилини взяв участь у гольовій комбінації. На останній хвилині матчу він віддав голевуюпередачу на Стевана Йоветіча, який зробив рахунок 3:1 на користь «Фіорентини». Наступний матч для Бабакара вийшов ще більш вдалим: вийшовши на заміну, він забив свій перший гол в Серії А, увійшовши в історію як наймолодший гравець, що коли-небудь забивав на цьому змаганні.