• Вік: 29 років
  • Місце народження: Гэйнесвилл, США
  • Громадянство: США

Біографія

У 2007 році Келвін Сміт посів сьоме місце на чемпіонаті NCAA Outdoors». Він став восьмим в естафеті 4×400 метрів. Так само він став чемпіоном змагань «NACAC», пробігши 400 метрів з результатом 45,52 секунди. Кращим результатом спортсмена на 400-метровій дистанції в цьому році стало 45,52 секунди.

Келвін Сміт народився 10 грудня 1987 року в Гэйнесвилле, США. Він є початківцям американським легкоатлетом, виступаючим в бігу на короткі дистанції.

Келвін Сміт народився в сім’ї олімпійського чемпіона Келвіна Сміта старшого. Його батько багато разів перемагав на національних чемпіонатах, вигравав світові турніри. Величезний вплив на сина Келвіна надали титули та досягнення батька. Келвін молодший вже з юних років готував себе до великого спорту, він усіляко прагне домогтися таких же результатів, як і його батько.

Келвін Сміт отримав освіту в середній школі Кардинала Гібсона. У школі він був одним изсильнейших і найшвидших легкоатлетів. Келвін постійно брав участь у шкільних змаганнях, демонструючи прекрасну фізичну підготовку і відмінні результати. Завдяки наполегливій праці та постійним тренуванням він зумів досягти великих висот у досить юному віці.

Після закінчення школи Келвін Сміт поступив в університет штату Флориди, який планує закінчити в 2010 році.

Келвін Сміт почав виступати на великих змаганнях з 2006 року. На той момент йому виповнилося 19 років. Досить швидко спортсмен піднявся в турнірних таблицях багатьох американських чемпіонатів. Він став третім у забігу на 200 метрів і четвертим в забігу на 400 метрів на чемпіонаті «USA Juniors». Сміт став шостим у півфіналі Світового чемпіонату юніорів у категорії забіг на 200 метрів. спортсмен показав результат 21,46 секунди. Так само Келвін Сміт брав участь в естафетах у Світовому чемпіонаті юніорів, він отримав золото в естафеті 4×100 метрів. Він став першим на змаганнях «Golden West Invitational». Лушим часом Келвіна Сміта в цьому році на дистанції 200 метрів стало 21,20 секунд і на дистанції 400-46,17 секунд.

У 2008 році Келвін Сміт дебютує на Олимписких іграх в Пекіні. На кваліфікаційних змаганнях спортсмен показав результат 45,57 на дистанції 400 метрів. Так само в цьому році Сміт вже встиг завоювати п’яте місце на чемпіонаті NCAA Outdoors» і восьме на чемпіонаті NCAA Outdoors», в естафеті 4×400 метрів.

На даний момент Келвін Сміт тренується під керівництвом Майка Холлоуея.