• Місце народження: Мюнстер, Німеччина
  • Дата смерті: 24.03.1946 року
  • Громадянство: Німеччина

Біографія

Німецький борець, гімнаст, легкоатлет і важкоатлет, чотириразовий чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896.

Карл Шуман брав участь у чотирьох різних видах спорту (іншими такими спортсменами ігор були данець Вігго Йенсен і британець Ланчестон Елліот), але основним його амплуа була гімнастика.

Беручи участь на Олімпійських іграх, він став сам результативним спортсменом ігор за кількістю виграних змагань, а за кількістю медалей він став другим, пропустивши вперед співвітчизника Германа Вайнгертнера

Боротьба

10 та 11 квітня Шуман брав участь у змаганнях з боротьби. Спочатку він боровся британець Ланчестон Елліот, цю сутичку він виграв дуже швидко. У фіналі його суперником був грек Георгіус Цитас, їх боротьба затягнулася і була перенесена на 11 квітня. На наступний день, з ранку, вони продовжили змагатися і Шуман незабаром виграв.

Гимнасти

Карл Шуман став переможцем у вправах на брусах та перекладині у складі німецької збірної з гімнастики. Потім, він став індивідуальним чемпіоном в опорному стрибку. Крім того, він брав участь у вправах на коні, перекладині, брусах і кільцях, але не зміг зайняти призове місце.

Легка атлетика

У легкої гімнастики, Шуман брав участь у таких дисциплінах, кактройной стрибок, стрибок у довжину, штовхання ядра. На всіх цих змаганнях він займав п’яте місце, іноді розділяючи його з іншими суперниками.

Важка атлетика

Шуман також брав участь у змаганнях з важкої атлетики, у змаганні за поштовху двома руками. Тут він зайняв четверте місце, розділивши його з греком Георгиусом Папасидерисом. Його результат був 90 кілограм.