• Вік: 34 роки
  • Місце народження: Вологд, Росія
  • Громадянство: Росія

Біографія

В даний час спортсменка виступає за московський баскетбольний клуб ЦСКА і тренується під керівництвом досвідченого фахівця Р. Вітру. Соколовська – олімпійка. Деякий час тому вона стала олімпійською бронзовою призеркою, виступивши на Літніх Олімпійських Іграх, які проводилися у столиці Китаю – Пекіні.

Соколовська Ірина — знана спортсменка, талановита баскетболістка, володарка великого числа самих різних призів і учасниця різноманітних змагань, в тому числі — міжнародного рівня. В даний час спортсменка виступає за московський баскетбольний клуб ЦСКА і тренується під керівництвом досвідченого фахівця Р. Вітру. Соколовська – олімпійка. Деякий час тому вона стала олімпійською бронзовою призеркою, виступивши на Літніх Олімпійських Іграх, які проводилися у столиці Китаю – Пекіні.

Ірина Соколовська – дипломований фахівець. Свого часу вона закінчила педагогічний університет у Вологді.

Вологда – батьківщина баскетболістки. Саме там Ірина народилася — 3-го січня 1983-го року. З ранніх років майбутня олімпійка цікавилася спортом, більшою мірою її захоплював баскетбол.

У свідомому віці Ірина стала тренуватися під керівництвом заслужених фахівців — Т. Карамышевой і Ст. Черепанової. Скоро вона досягла значних успіхів і стала змагатися на турнірах, спочатку — юнацьких. З часом баскетболістка була помічена і запрошена в російську національну збірну.

З того ж -з 2005-го року Ірина Соколовська стала активно змагатися на міжнародних першостях та чемпіонатах. Серед перемог баскетболістки – друге місце і срібна медаль на Чемпіонаті Європи у 2005-му році, а також перше місце і золота медаль на Чемпіонаті Європи у 2007-му році. Крім того, баскетболістка ще не раз відрізнялася, радуючи власних шанувальників переможними виступами.

У 2008-му році Ірина Соколовська гідно виступила в передолімпійських відбіркових змаганнях і увійшла до складу російської олімпійської збірної. Разом з нею в серпні спортсменка вирушила до столиці Китаю, щоб там продемонструвати власні знання та вміння.

Так і сталося. У Китаї Соколовська та її команда чудово виступили, удостоївшись бронзових медалей. Природно баскетболістки розраховували на те, що зуміють виграти «золото», але – не вийшло.

В даний час баскетболістки — вдома. Соколовська в тому числі. Вона продовжує тренуватися у звичному ритмі і сподівається на те, що в найближчому майбутньому вона (та її команда) ще не раз зійде на переможний подіум.

Вільний час баскетболіста проводить в колі рідних і близьких.