• Зріст: 168 см

Біографія

Футболіст збірної ПАР і бельгійського клубу «Брюгге». Грає на позиції півзахисника.

Почав грати за команду університету в Порт-Елізабет.

У 2003 році уклав контракт з данським клубом «Копенгаген», кольори якого захищав протягом 3-х сезонів. У чемпіонаті україни дебютував 23 травня 2004 року проти клубу «Ольборг». Дебют вийшов вдалим — на 90-ій хвилині зрівняв рахунок і врятував команду від поразки. У складі команди грав у Лізі Чемпіонів, Кубку УЄФА і Королівської Лізі, в якій грають кращі команди Данії, Швеції, Норвегії.

За 1 мільйон 440 тисяч фунтів сетрлингов 1 лютого 2006 року перейшов в бельгійський клуб «Брюгге». В сезоні 2005-2006 взяв участь у 10 іграх, в 3-ох з них грав з першої до останньої хвилини. В сезоні 2006-2007 став повноправним гравцем основного складу. Забив один гол у грі 16-го туру проти льєжського «Стандарда», який закінчився з рахунком 4-4. На 53-ій хвилині зробив рахунок 3-0, а на 64-ій хвилині віддав гольовий пас Салу. В сезоні 2007-2008 травмував коліно. На відновлення пішло 2 місяці. У чемпіонаті 2008-2009 переважно виходив на заміну. Контракт закінчується в червні 2009 року. Зацікавленість в гравцеві висловлюють французький «Гавр», а також бельгійський «Стандард» і «Вестерло».

За збірну виступає з 2004 року.

В її лавах виступав на Золотому кубку КОНКАКАФ в 2005 році, куди ПАР і Колумбія були запрошені в якості гостей. На стадії групового турніру,Ван Херден забив 2-ий гол у ворота мексиканців, забезпечивши перемогу з рахунком 2-1. У чвертьфіналі ПАР поступилася по пенальті збірної Панами.

Також, грав у фінальних стадіях Кубка африканських націй 2006 і 2008. Обидва рази збірна вибула на стадії групового етапу, посідаючи останнє місце в групі.