• Вік: 34 роки
  • Місце народження: Садбері, Великобританія
  • Громадянство: США

Біографія

За чотири роки, проведених в коледжі Джеррод Шумейкер став одним з выносливейших і кращих бігунів. Він виграв чемпіонат «Heptagonal Games Cross Country», в забігу на 8 кілометрів. Його результат склав 24,36 хвилин. Протягом перших трьох курсів він вигравав титул «Heps XC» . А на останньому курсі вже взяв участь в чемпіонаті NCAA Outdoor», де зайняв 12 місце в забігу на 5 кілометрів.

Джеррод Шумейкер народився 17 липня 1982 року в містечку Садбері, США. Він є одним з молодих представників елітної команди американських тріатлоністів.

Джеррод Шумейкер почав виступати в тріатлоні з сезону 2004 року. До цього виду спорту він був одним з кращих бігунів коледжу Дартмоус.

Спочатку Джеррод прийшов у спорт як гравець бейсболу. Він був затятим вболівальником команди «Boston Red Sox». Він грав у бейсбол в молодших класах школи, але коли став старшим, вирішив перейти на біг. Так само в ранні роки Джеррод Шумейкер грав у футбол, баскетбол, лакросс. Він занималсяреслингом і плаванням. Одним з його улюблених занять було грати з друзями в хокей на завмерлому озері, розташованому на задньому дворі будинку.

Завдяки такій різноманітності спортивних напрямків Джеррод Шумейкер міг сам скласти собі графік тренувань, і вибрати необхідну навантаження.

Після вступу в коледж Джеррод вирішив скоротити список видів спорту до плавання, бігу і їзди на велосипеді. Він вважав, що саме в тріатлоні може домогтися максимальних результатів і стати одним з перших спортсменів Сполучених Штатів в даній категорії.

У 2008 році Джеррод Шумейкер візьме участь в олімпіаді в Пекіні. спортсмен буде представляти Сполучені Штати в категорії тріатлон. Для Джеррода Шумейкера дані змагання є великим проривом у його спортивній кар’єрі. Ця подія є для нього так само величезним сімейним успіхом, тому що практично всі члени сім’я в якійсь мірі пов’язані зі спортом і доклали величезних зусиль, для того, щоб Джеррод став одним з кращих американських тріатлетов.

Особливо Джеррод Шумейкер буде переживати за гонку на велосипеді. Так як цей спорт є для нього новим. Він досить наполегливо готувався до цього змагання, тренуючись по 10 годин щодня. Тренування в басейні і на біговій доріжці стали для спортсмена своєрідним релаксом, допомагає привести в порядок думки і зібратися з силами.