• Вік: 21 рік
  • Місце народження: Бери, Великобританія
  • Громадянство: Великобританія

Біографія

Британський плавець, що спеціалізується в плаванні кролем. Дворазовий чемпіон світу, призер чемпіонату світу на короткій воді, чемпіон ігор Співдружності.

У 2013 році на юніорському чемпіонаті Європи Гай виграв дві золоті медалі на дистанціях 200 м вільним стилем і в кролевій естафеті 4×200 метрів, потім успішно дебютував на дорослих міжнародних змаганнях, посівши п’яте місце на чемпіонаті світу у фіналі на дистанції 400 метрів кролем і встановивши національний юніорський рекорд. Джеймс успішно завершив сезон, вигравши 3 медалі

на юніорському чемпіонаті світу: срібло — на 200 і 400 метрів, золото — в естафеті 4×200 метрів вільним стилем, встановивши рекорд чемпіонатів.

У 2014 році Джеймс виграв 3 золотих медалі на національному чемпіонаті на дистанціях 200 і 400 метрів вільним стилем та 200 м батерфляєм і встановив національний рекорд на 400 метрів, потім продовжив вдалий виступ на міжнародних

змаганнях серед дорослих, вигравши золоту та бронзову медаль у складі збірної Англії. Восени того ж року британець виграв срібну медаль на чемпіонаті світу в коротких басейнах.

У 2015 році Джеймс тріумфально виступив на чемпіонаті світу, де виграв дві золоті та срібну медалі. Спочатку британець став другим на дистанції 400 метрів вільним стилем, поступившись у впертій

боротьбі китайцеві Сунь Яну і встановивши національний рекорд на цій дистанції. Потім став чемпіоном світу на дистанції вдвічі коротше, взявши реванш у Сунь Яна і оновивши рекорд країни. Потім Джеймс виграв друге «золото» в естафеті 4×200 метрів вільним стилем і перше в історії країни на цій дистанції, зробивши потужний ривок на фініші і відігравши близько двох секунд у команди США.