• Зріст: 175 см
  • Вага: 68 кг

Біографія

Аргентинський футболіст, півзахисник іспанського клубу «Севілья».

Сезон 2008/09 страртовал для Перотті в «Севільї Атлетіко». Дебют же в основній команді відбувся 15 лютого 2009 року за 15 хвилин до фінального свистка. 23 травня 2009 року в рамках 37-го туру чемпіонату Іспанії Перотті забив свій перший гол за основну команду у ворота «Депортіво» на 90-ій хвилині, що дозволило «Севільї» зайнятий

ь третє місце за підсумками сезону і участововать на наступний рік в Лізі чемпіонів. Дієго зіграв 14 матчів, забив 1 гол.

У сезоні 2009/10 Перотті витіснив зі стартового складу іншого випускника «Севільї» Дієго Капеля, довівши, що його швидкість і чуття більш корисні команді, ніж ігрові якості його візаві. Цей сезон означає

меновался для Перотті 28 матчами і 4 м’ячами.

16 березня 2010 року Дієго Перотті забив свій перший гол у Лізі чемпіонів 1/8 фіналу у ворота ЦСКА. Матч завершився перемогою армійців з рахунком 1:2, а за сумою двох зустрічей ж 2:3.

Контракт з клубом підписаний до 2015 року.

Кар’єра в збірній

9 листопада 2009 року Перотті підлога

навчав свій перший виклик у збірну Аргентини. У товариському матчі проти Іспанії на 83 хвилині він замінив Ліонеля Мессі.