Аліна Фернандес

Alina Fernandes

• Громадянство: Куба

Біографія

На чемпіонаті США він подолав 200 метрів комплексним плаванням за 1 хвилину 55,94 секунди, побивши свій же рекордний час, показане на недавньому світовій першості в Барселоні. Там плавець встановив чотири рекорди світу. А на національному чемпіонаті переміг у п’яти фінальних запливах, чого не вдавалося зробити нікому з спортсменів.

Нова спортивна зірка — 18-річний американець Майкл Фелпс не перестає дивувати світ, встановлюючи у плаванні один рекорд за іншим. Цього разу на чемпіонаті США він подолав 200 метрів комплексним плаванням за 1 хвилину 55,94 секунди, побивши свій же рекордний час, показане на недавньому світовій першості в Бар

селоне. Там плавець встановив чотири рекорди світу. А на національному чемпіонаті переміг у п’яти фінальних запливах, чого не вдавалося зробити нікому з спортсменів.

Майкл народився в Балтіморі і продовжує жити в цьому місті. У нього свій будинок, однак мешкає він, за власним зізнанням, лише у спальні — де

розмістив комп’ютер, стереосистему, ігрову приставку, відеомагнітофон, DVD-програвач. З цього набору неважко здогадатися, що головні захоплення Майкла — кіно і музика. Любить дивитися розважальні передачі телеканалу Ем-ті-ві, в особливості «Крибс», яка розповідає про повсякденне життя зірок

шоу-бізнесу.

Втім, вільного часу у плавця в обріз. «Я почав плавати в 6 років. Зараз не виходжу з води за дві години, а іноді і більше», — говорить Майкл. На питання, про що він думає, перебуваючи на дистанції, плавець відповів: «Співаю». І зізнався, що його улюблені музиканти — Эминэм, Айс-Кьюб та інші репери.