Піо Лаги

Фотографія Піо Лаги (photo Pio Laghii)

Pio Laghii

  • День народження: 21.05.1922 року
  • Вік: 86 років
  • Місце народження: Кастільйоне-ді-Сицилія, Італія
  • Дата смерті: 11.01.2009 року
  • Громадянство: Італія

Біографія

Титулярний архиєпископ Мауриано з 24 травня 1969 по 28 червня 1991. Апостольський делегат в Єрусалимі і Палестині з 24 травня 1969 по 28 травня 1973. Апостольський про-нунцій на Кіпрі з 28 травня 1973 по 27 квітня 1974. Апостольський нунцій в Аргентині з 27 квітня 1974 по 10 грудня 1980.

Лаги народився 21 травня 1922, у Кастільйоне ді Форлі, діоцез Форлі (тепер Форлі-Бертиноро), Романья, Італійське королівство. Він був наймолодшим з п’яти дітей бідної сім’ї з сільської місцевості. В 1928 році сім’я переїхала в Фаэнцу. Вони жили в парафії Святого Стефана, де пастори, батьки Барисани і Бальбі, допомагали родині фінансово, а молодому Піо продовжувати своє навчання. На додаток до навчання, Піо працював обслуговуючим персоналом в магазині Archimede, на пьяцца Фаенца.Після закінчення своєї початкової освіти, він вступив в 1933 році в інститут Салезіян, Фаенца(середня освіта). Навчався в семінарії Форлі, Форлі (філософія), в Папській Римська семінарії, в Римі; на теологічному факультеті Папського Латеранського Університету в Римі (докторантура в богослов’ї, 1942, тезу Сан Гвідо, абатові Помпозы; і канонічне право, 1950), а також у Папській Духовної Академії, Рим (дипломатія, 1952).Aperature Creepers епізод 1 Лаги був висвячений на священика 20 квітня 1946 року в соборі Фаэнцы, Джузеппе Баттальей — єпископом Фаэнцы. Далі навчання в Римі, в 1946-1952. У березні 1952 році вступив на дипломатичну службу Святого Престолу, в Державний Секретаріат. А потім служив секретарем нунціатури в Нікарагуа 1952-1955. Секретар і пізніше аудитор в апостольській делегації в Сполучених Штатах Америки, у 1955-1961. Аудитор нунціатури в Індії, у 1961-1964. Офіціал в Раді загальних справ Церкви, в 1964-1969. Домашній прелат Його Святості, 21 грудня 1965. У 1969, він сформував частина делегації Святого Престолу на конференцію Організації Об’єднаних Націй по правамх людини в Тегерані, Іран.24 травня 1969 році він був призначений апостольським делегатом Єрусалиму і Палестини і титулярним архієпископом Маурианы. Лаги отримав своє єпископське свячення 22 червня 1969. Ординацію здійснювали в кафедральному соборі Святого Петра, в Фаэнце, кардинал Амлето Джованні Чиконьяни — кардинал-єпископ субурбикарной єпархії Фраскаті, колишній Державний Секретар Святого Престолу, якому допомагали, у співслужінні, Агостіно Казароли — титулярний архиєпископ Картаго і Джузеппе Батталья — єпископ Фаэнцы (який також рукопологал Лаги в священики). Протягом п’яти років у Єрусалимі він служив як про-нунцій на Кіпрі (28 травня 1973) і апостольським візитатором в Греції. 27 квітня 1974 Лаги був призначений нунцієм в Аргентині.