Луїджі Тралья

Фотографія Луїджі Тралья (photo Luigi Traglia)

Luigi Traglia

  • День народження: 03.04.1895 року
  • Вік: 82 роки
  • Дата смерті: 22.11.1977 року
  • Громадянство: Італія

Біографія

Італійський куріальний кардинал. Титулярний архиєпископ Чезареи в Палестині з 21 грудня 1936 по 31 березня 1960. Намісник Вікаріатства Риму з 21 грудня 1936 по 28 березня 1960. В. о. генерального вікарія Риму з 28 березня 1960 по 30 березня 1965. Генеральний вікарій Риму з 30 березня 1965 по 9 січня 1968. Канцлер Святої Римської Церкви з 13 січня 1968 по 7 лютого 1973. Віце-декан Священної Колегії Кардиналів з 24 березня 1972 по 7 січня 1974. Декан Священної Колегії Кардиналів з 7 січня 1974 по 22 листопада 1977. Кардинал-священик з титулом церкви S. Andrea della Valle з 31 березня 1960 року по 28 квітня 1969. Кардинал-священик з титулом церкви S. Lorenzo in Damaso з 28 квітня 1969 по 15 березня 1972. Кардинал-єпископ Альбано з 15 березня 1972. Кардинал-єпископ Остії з 7 січня 1974.

Луїджі Тралья народився в Альбано Лаціале, 3 квітня 1895. Навчався в Папському Латеранському Унитверситете і Папському Григоріанському Університеті в Римі. Він був рукоположений в священики 10 серпня 1917, кардиналом Базиліо Помпили. І потім закінчив своє навчання в 1919 році. Викладав у Папському Урбаніянському Університеті з 1919 по 1936. З 1927 по 1930 Тралья також був официалом Священної Конгрегації Семінарій та Університетів і Священної Конгрегації Пропаганди Віри. 18 серпня 1930, він був призначений експертом і генеральним заступником «адвоката диявола» Священної Конгрегації Пропаганди Віри. Він був підвищений до рангу домашнього прелата Його Святості 22 февраля1932, і пізніше став аудитором Трибуналу Римської Роти 17 вересня 1936.

21 грудня 1936, Тралья був призначений намісником Риму і титулярним архієпископом Чезареи в Палестині. Ординацію провів 6 січня 1937, в патріаршій Латеранської базиліки, кардинал Франческо Маркетті-Селваджани, якому допомагали титулярний архиєпископ Ларісси ді Тессалии Доменіко Спольверини і єпископ Ното Анджело Калабретта. 19 січня 1951, став помічником Папського трону. Тралья був пізніше названий головою Спеціального Комітету по Святому Році Діви Марії з 7 жовтня 1953 року, і головою Комісії першого Римського синоду в 1959.

Тралья був зведений в кардинали-священики з титулом церкви S. Andrea della Valle папою римським Іоанном XXIII на консисторії від 28 березня 1960. Папа римський Павло VI замінив Тралье титулярний церква на S. Lorenzo in Damaso 28 квітня 1969. 15 березня 1972, він був зведений в кардинали-єпископи Альбано.

З 1962 по 1965, Тралья брав участь у Другому Ватиканському Соборі, протягом якого він був кардиналом-выборщиком на Папському Конклаві 1963, який обрав папу римського Павла VI.

Він був названий генеральним вікарієм Риму 30 березня 1965. На цій посаді кардинал управляв єпархією від імені папи римського, який є єпископом Риму. Після відставки з поста кардинала-вікарія 9 января1968, Тралья було призначено Апостолическим Канцлером 13 січня того ж року. Він залишив пост 7 лютого 1973 року, незадовго до того, як пост канцлера був скасований, 27 лютого цього ж року. Тралья був обраний Віце-деканом Священної Колегії Кардиналів 24 березня 1972. Пізніше, 7 січня 1974, після смерті кардинала Чиконьяни, він був обраний Деканом Священної Колегії, ставши таким чином кардиналом-єпископа Остії, при збереженні своєї попередньої субурбикарной єпархії Альбано. 24 грудня цього ж самого року, він служив, папським легатом на відкритті Святий Двері в Церкві Святого Павла-поза стін.

Кардинал Луїджі Тралья помер у Римі 22 листопада 1977 .