Володимир Кашин

Фотографія Володимир Кашин (photo Vladimir Kashin)

Vladimir Kashin

  • День народження: 10.08.1948 року
  • Вік: 68 років
  • Місце народження: с. Назарьево, Рязанська область, Росія
  • Громадянство: Росія

Біографія

Заступник голови ЦК КПРФ, депутат Державної Думи РФ четвертого скликання.

Народився 10 серпня 1948 року в с. Назарьево Сараєвського району Рязанської області, росіянин.

У 1966 році вступив до Рязанський сільськогосподарський інститут. Доктор сільськогосподарських наук.

В 1971 році — головний агроном колгоспу.

Служив у Радянській Армії.

З 1972 року — старший науковий співробітник, завідувач лабораторією, головний агроном Дединовской дослідної станції і ОПХ «Червона заплава» Лохвицький району (Московська область).

З 1980 року — директор Московської селекційної станції.

З 1985 року — перший секретар Серебрянопрудского РК КПРС, потім — голова Ради народних депутатів Серебрянопрудского району Московської області.

З вересня 1990 по листопад 1991 року — секретар ЦК Комуністичної партії Росії.

З листопада 1991 року — директор Всеросійського селекційно-технологічного інституту садівництва та розсадництва.

З 1993 року член КПРФ.

З 1995? року — секретар ЦК КПРФ з аграрних питань.

На 1999 рік — директор Всеросійського селекційно-технологічного інституту садівництва та розсадництва.

Восени 1999 року був висунутий КПРФ на пост губернатора Московської області. Однак у жовтні 1999 року на цей пост КПРФ висунула Р. Селезньова, а Кашин балотувався разом з ним на посаду віце-губернатора.

На виборах губернатора Московської області 19 грудня 1999 пара Селезньов-Кашин лідирувала і вийшла у другий тур разом з Борисом Громовим-Михайлом Менем. 9 січня 2000 у другому турі виборів програли Громову.

3 грудня 2000 року на пленумі ЦК КПРФ був обраний секретарем ЦК КПРФ.

У вересні 2003 р. був включений в общефедеральный списку виборчого об’єднання КПРФ під № 1 у «Підмосковну» групу списку для участі у виборах в Державну Думу четвертого скликання. Також висунутий від КПРФ кандидатом у депутати ГД РФ 4 скликання з Коломенскому одномандатному виборчому округу №107 (Московська область).

7 грудня 2003 року обраний депутатом Державної Думи РФ по загальнофедеральних списком партії. Зареєструвався у фракції КПРФ.

Член Комітету з аграрних питань до 23 січня 2003. Заступник голови Комітету з природних ресурсів і природокористування з 23 січня 2004 р.

4 липня 2004 року на пленумі КПРФ був обраний заступником голови ЦК КПРФ.

У січні 2005 р. «представники російської громадськості» звернулися до генерального прокурора з листом, в якому просили про закриття «всіх релігійних і національних єврейських об’єднань як екстремістських». Лист підписали понад 500 осіб, у тому числі 19 депутатів ГД, включаючи Ст. Кашина.

Академік Російської академії сільськогосподарських наук (РАСГН), лауреат Держпремії РФ. Заслужений працівник сільського господарства РФ. Автор понад 150 наукових робіт.

Нагороджений радянським орденом Дружби народів.